Doplnky a vitamíny pre psov

Výživové doplnky a vitamíny pre psov

Skúsení majitelia psíkov vedia, že výberom optimálneho krmiva sa starostlivosť o psa ani zďaleka nekončí. Aby psík prospieval po každej stránke a mal zdravé oči, zuby, kožu a srsť, je občas potrebné doplniť mu určité minerály a vitamíny pre psy v lákavej podobe. Rovnako je vhodné venovať sa napríklad aj čisteniu uší, ošetrovaniu očí, umývaniu zubov a ďalším nevyhnutým úkonom.

Našťastie vám vieme pomôcť s výberom tých správnych pomôcok a prípravkov. Súčasťou nášho sortimentu sú totiž nielen zubné kefky a zubné pasty pre psy, ale aj spreje na čistenie uší, okolie pod očami, dentálne hračky, mlieko pre šteňatá (kompletné mliečne náhrady pre psy), vitamíny a minerály.

Vieme, čo každý pes potrebuje 

Čistenie zubov u psa býva občas tvrdý boj. My však ponúkame riešenie, ktoré sa bude páčiť vám i vášmu chlpáčovi. Zubná pasta pre psy s mäsovou príchuťou uľahčuje a spríjemňuje tento neľahký úkon. Vďaka nej sa na čistenie zubov bude váš miláčik dokonca tešiť. Aby boli všetky zúbky rýchlo a dôkladne vyčistené, máme tiež obojstranné zubné kefky pre psy. Zápach z úst psa sa tak stane minulosťou.

Pokiaľ chcete, aby mal váš psík zdravé zuby, ale preferujete prirodzený spôsob čistenia zubov, vyberte si u nás napríklad parožie, olivové drevo alebo drevo z kávovníka na hryzenie. Extra tvrdé drevo zabaví psíka na dlhé hodiny a hryzenie a žuvanie mu pomôže vyčistiť zuby. Pre svieži dych vyskúšajte tiež ústnu vodu pre psy alebo roztok do vody.

Účinné prostriedky proti blchám a kliešťom

Blchy a kliešte nie sú len nepríjemné, ale prenášajú aj nebezpečné choroby. Nedovoľte, aby ublížili vášmu miláčikovi. Stavte na praktickú ampulku spot on proti kliešťom a blchám a dajte zbohom všetkým ektoparazitom. Účinné zloženie potláča vývoj vajíčok, lariev a kukiel bĺch a zabraňuje zamoreniu prostredia nedospelými blchami.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie