Clean Teeth Gel - gél pre psov - 118 ml

Kód: CAT-G
€16,58 €13,82 bez DPH
Skladom (1 - 3 dni)
Gél na čistenie zubov, pomáha znižovať a obmedzovať tvorbu zubného plaku a kameňa bez použitia zubnej kefky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cleen Teeth Gel - gél na čistenie zubov, ktorý pomáha znižovať a obmedzovať tvorbu zubného povlaku a kameňa bez potreby použitia zubnej kefky. Gél ničí baktérie, ktoré spôsobujú zápach z úst, tvorbu zubného kameňa a zápal ďasien. Určené pre psov.

Objem: 118 ml

Zloženie: voda, alkohol prírodného pôvodu, glycerín, karbomér, mäta, prírodný čistiaci prostriedok, chlorid zinočnatý (0,01 g /10 ml), extrakt z listov zeleného čaju

Spôsob použitia: gél aplikujte priamo na zuby 1-krát denne večer. Po aplikácii sa zviera začne oblizovať, čo je úplne normálne a pomáha to zmiešať gél so slinami a dostať gél tam, kde je to potrebné. Na dosiahnutie maximálneho účinku by zviera 30 minút pred aplikáciou a 30 minút po aplikácii nemalo jesť ani piť. Ak sa gél používa správne, začína okamžite pôsobiť. Čistenie zubov zubnou kefkou nie je nevyhnutné, ale urýchli proces odstraňovania zubného povlaku a kameňa. Spravidla po 30 dňoch je možné prejsť na aplikáciu dvakrát týždenne, aby sa zabezpečila prevencia tvorby zubného plaku a kameňa.

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 37 °C. Minimálna trvanlivosť je 24 mesiacov od dátumu výroby vyznačeného na obale. Dátum je vo formáte DDD/RR a označuje dátum, kedy bol výrobok v danom roku vyrobený.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyvinuté pre psy a mačky. V prípade kontaktu s očami ich dôkladne vypláchnite veľkým množstvom vody. V prípade požitia vypite 2 poháre vody.

Rozhodnutie o schválení veterinárneho výrobku má číslo 146-10/C.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky a vitamíny pre psov
Typ přípravku: gel
Značka: Tropiclean

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: