Žuvačky z jelenieho parožia Geweih - Snack - L

Kód: CAPCH-ANT-L
€18,84 €15,70 bez DPH
Skladom (1 - 3 dni)
100 % čistý zhodený jelení paroh vhodný ako pochúťka na čistenie zubov psa, na uspokojenie potreby hryzenia a hravosti psa. Najprírodnejšia pochúťka na žuvanie na svete.

Detailné informácie

Podrobný popis

100 % čistý zhodený jelení paroh vhodný ako pochúťka na čistenie zubov psa, na uspokojenie potreby hryzenia a hravosti psa. Najprírodnejšia pochúťka na žuvanie na svete.

Parožie obsahuje aj mnoho cenných minerálov a živín. Psy majú prirodzene silnú potrebu hryzenia, ktorú parohy s minerálmi dokonale uspokojujú prirodzeným spôsobom, bez ohľadu na vek a plemeno.

Parožie je tiež vynikajúca a odolná hračka, ktorá psa zabaví na dlhý čas. Okrem toho je žutie pre psa dôležitou relaxáciou.

Výskyt a vlastnosti parožia

Žuvačkové parohy s minerálmi sú 100 % vyrobené z kvapiek z jelenieho parožia. Jelene strácajú parohy raz ročne úplne prirodzeným spôsobom. Parožie sa zbiera a ručne spracováva v rôznych veľkostiach. Vlastnosti parožia sú ideálne ako hračka na hryzenie pre psov. Štruktúra je tvrdá a mimoriadne odolná. Nie je možné, aby pes parožie zlomil alebo rozhrýzol. Nemožno ho poraniť, ako sa to stáva napríklad ostrými úlomkami palíc alebo konárov. Parožie je pravdepodobne najstaršou pochúťkou na posilnenie žuvacieho svalstva a čistenie zubov, ktorú vlci uprednostňujú už tisíce rokov.

Rôzne vlastnosti žuvačiek Antlers s minerálmi

Potrebujete prežúvať

Psy každého veku a každého plemena prirodzene veľmi radi hryzú. Okrem toho možno počas výmeny zubov u psa pozorovať zvýšenú túžbu po žuvaní v osobitnej miere. Žuvačkové parohy s minerálmi túto základnú potrebu dokonale spĺňajú. Parožie, ktoré je robustné a neláme sa, odolá aj tým najsilnejším čeľustiam. Pes s potrebou hryzenia si tak môže užiť veľa zábavy.

Keďže domestikované psy sú väčšinou kŕmené hotovou priemyselnou stravou, uspokojenie prirodzenej potreby žuť je mimoriadne dôležité. Kým vlk v divočine môže ohryzávať kosti svojej koristi, domáci pes márne hľadá niečo podobné vo svojej miske. Vráťte svojmu psovi kúsok prírody v podobe žuvačiek Antler s minerálmi.

Zubná starostlivosť

To, čo je kosť v prírode pre Chewies Antlers s minerálmi vo vašej obývačke - prírodná starostlivosť o zuby psov. Žutím si pes obrusuje nielen parohy, ale zároveň aj zubný kameň zo zubov. Výsledkom sú zdravé a silné zuby v pružných a silných ďasnách! Parožie je 100 % prírodné a obsahuje aj množstvo výživných a minerálnych látok.

Relaxácia a zvládanie stresu

Výdatné žuvanie, hryzenie a hryzenie Chewies Antler s minerálmi je čistým relaxom pre psiu dušu. Žuvanie uvoľňuje endorfíny, ktoré vášmu štvornohému priateľovi prinášajú pocit šťastia. Preto je pes po dlhom a nerušenom venovaní sa žuvačkám pokojný a vyrovnaný. Po dni plnom zážitkov sa zviera s radosťou stiahne so svojím "úlovkom" z parožia a spracuje to, čo zažilo, po svojom.

Hra a zábava

Žuvačkové parohy s minerálmi ďalej slúžia ako dobrá a odolná hračka. Parožné palice slúžia napríklad ako užitočná hračka v záhrade, ktorú hodíte psovi a on ju oddane a s nadšením aportuje. Keď sa pes nudí, slúžia mu tyčinky na žuvanie ako príležitostné príjemné zamestnanie. Posúva tyčinku po zemi labkami alebo ju vyhadzuje do vzduchu tlamou vo vysokom oblúku.

Bez ohľadu na to, ako nakoniec budete používať Chewies Antler with Minerals, okrem nadšenia vášho psa máte istotu, že ako zodpovedný chovateľ používate produkt šetrný k životnému prostrediu. Paličky z parožia sa k vám dostanú presne také, aké boli vypestované pre jelene - bez zmäkčovadiel, farbív a aróm. Žuvačkové parohy s minerálmi nie sú chemicky ošetrené.

Chewies Veľké parohy sú vhodné pre psy do 35 kg. Balenie obsahuje jeden kus 120 - 160 g.

Zloženie: 100% jelenie parohy

Analýza: hrubý popol 52,2 %, hrubý proteín 37,87 %, vlhkosť 7,81 %, hrubá vláknina 0,56 %, tuk 0,23 %.

Obsah minerálnych látok v 100 g: vápnik 20,3 g, fosfor 10,7 g, železo 7,06 mg, horčík 440 mg, sodík 0,04 g, draslík 0,04 g.

Zhodené parožie jeleňa je obmedzená surovina. Ručne vyberané a ručne brúsené parohy nie sú lacné, ale ich cena zodpovedá ich hodnote. Váš pes sa bude tešiť z rohov Chewies 4 - 6 týždňov.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky a vitamíny pre psov
Složení: bezobilné
Zvíře: psi
Typ přípravku: pamlsek
Druh pamlsku: žvýkací
Typ pamlsku: paroží a rohy
Kategorie výrobku: pamlsky
Značka: Chewies
Nakupuji: po 1 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: