Doplnky pre mačky

Nevyhnutné doplnky pre spokojné mačky

Ak chcete, aby bola vaša mačička šťastná a spokojná, musíte pre to aj niečo urobiť. Doprajte svojmu miláčikovi mäkučký pelech pre mačky, kde bude tráviť odpočinok v sladkých driemotách. Pre chvíle hier a veselého vyvádzania vyberte mačaciemu nezbedníkovi nejaké hračky pre mačky a aby ste ochránili svoj nábytok pred ostrými pazúrikmi, nezabudnite na škrabadlá. Bezpečnosť nadovšetko, preto pri prechádzkach navlečte mačičkám obojky a postroje. Takto si budete môcť užiť prechádzku bez obáv pred hrozbami cestnej premávky. 

Odpočívadlá pre mačky ponúkajú pohodlie a prehľad o dianí 

Mačky milujú vyvýšené miesta, lebo vďaka nim majú dokonalú kontrolu nad dianím v domácnosti. Podľa toho, o aký typ odpočívadla pre mačky ide, sa dajú umiestniť k stropu, na radiátor, parapet alebo stenu. Rôzne veľkosti a typy odpočívadiel vám umožňujú vybrať si jednoduché odpočívadlo vhodné najmä do menších bytov alebo veľké odpočívadlo s domčekom, závesnou hračkou či viacerými ležoviskami v prípade, že chováte viacero mačičiek. Okrem toho ponúkajú výhodu v tom, že sa dajú sa ľahko skombinovať s rozličnými preliezačkami a škrabadlami pre mačky. Vyberte pre svojho miláčika ideálne odpočívadlo, ktoré sa stane jeho obľúbeným ležoviskom.

Rozmaznávajte svoju mačičku krásnymi hračkami

Ak sa vaša mačička či kocúrik doma nudia, určite nerobia dobrotu. Dajte im na hranie veselé hračky pre mačky z nášho sortimentu a o zábavu budú mať postarané. Napríklad loptičky z lyka či kokosového vlákna s pierkami alebo guľôčky vydávajúce zvuky sú vynikajúce najmä ako hračky pre mačiatka. Mimoriadne obľúbené sú tiež hračky pre mačky s kocúrnikom v podobe plyšových vtáčikov, myšiek, rybičiek, hadíkov a vankúšikov. Všetky hračky sú vyrobené z mäkkého, príjemného a zároveň trvácneho materiálu.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie