Doplnky pre psov

Praktické a užitočné doplnky pre psov

U nás nájdete všetko, čo môžete pre svojho psíka potrebovať. Či už ide o pohodlné pelechy pre psy, hračky, akých sa chlpáči nebudú chcieť vzdať alebo kvalitné misky, ktoré poslúžia vašim havkáčom na dlhý čas. Bez ohľadu na to, či sa na príchod psíka do rodiny ešte len chystáte, alebo vás štvornohý kamarát sprevádza už nejakú tú dobu, naše užitočné doplnky pre psy sa vám vždy zídu.

Vyberte pelech pre psa, ktorý si zamiluje

Peliešok je pre psíka útočiskom, teda miestom, ktoré považuje za svoje a kde sa cíti spokojne a bezpečne. Z nášho sortimentu si môžete vybrať komfortný pelech pre väčšieho i menšieho psíka. Uvidíte, že si váš chlpáč svoje nové mäkké ležovisko tak obľúbi, že v ňom bude s radosťou tráviť chvíle odpočinku.

Každý psík by mal mať aspoň dve misky

Základnú výbavu pre psíka tvoria dve misky – jedna na krmivo a druhá na vodu. Výber vhodných misiek je dôležitý, mali by psíkovi vyhovovať nielen svojou veľkosťou, ale aj tvarom, materiálom a vôbec umiestnením. Voľbu misky prispôsobte veľkosti psa a tiež tomu, či ide o misku na vodu alebo na krmivo. Miska na vodu by mala byť väčšia a hlbšia, ako miska na krmivo, pričom obe by mali byť odolné voči prevrhnutiu. Čo sa týka veľkosti, pre malé plemená odporúčame misky pre psy s objemom 0,2 – 0,5 l, pre stredne veľké psy 0,7 – 1 l a pre veľké psy dokonca misky s objemom viac ako 1 l.

Veselé hračky pre psa vhodné na chvíle zábavy

Ak hľadáte hračky pre psa na hryzenie, ste na správnej adrese. Bez ohľadu na to, či máte doma večne hravé šteniatko, ktoré si cvičí zúbky na všetkom, čo mu príde do cesty, alebo veselého dospelého bernardína, ktorý si nenechá ujsť žiadnu zábavu, pre každého máme niečo. Hračky pre šteniatka či nezničiteľné hračky pre psov - to všetko a oveľa viac si môžete vybrať z nášho sortimentu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie