Dovolenka v Dunajskej Strede

Už ste niekedy boli v Dunajskej Strede? Ja som tam bola veľakrát, jazdili sme tam každý rok na dovolenku a bolo to úžasné, to vám môžem povedať. Ak niekto tvrdí, že zábava je iba na dovolenke v zahraničí, tak nemá pravdu. Na dovolenku sa dá pokojne ísť aj do menšej vzdialenosti a napriek tomu sa dá dovolenka perfektne užiť. A to, čo hovorím, je pravda. Tiež som si vždy myslela, že ma pobyt na Slovensku na dva týždne nenadchne, ale bolo to presne opačne. Paradoxne mi tam bolo lepšie, ako na dovolenke napríklad v Chorvátsku. Aj v Chorvátsku sa mi veľmi páčilo, ale Slovensko má jednoducho svoju atmosféru. A defakto je to aj náš sused, takže cesta nezaberie toľko času.

s

Čo sa týka termálnych bazénov, tak tie musím vychváliť až do neba, pretože sme si to tam fakt užili. Najlepší bol asi teplý bazén, do ktorého chodím zakaždým, keď na Slovensku sme. A to je pravda. V teplom bazéne sa dá totiž skvele relaxovať. Akurát v ňom nemôžete plávať, pretože teplá voda by vás mohla unaviť. Takže musíte byť vždy na okraji a len sa vyhrievať a relaxovať. V Dunajskej strede je aj veľa tobogánov, na ktoré tiež veľmi rada chodím. A že je tam veľa na výber, o tom už ani nebudem hovoriť, pretože ste to určite z môjho článku dostatočne pochopili.

s

Avšak musím vyzdvihnúť aj ubytovanie, v ktorom sme boli ubytovaní. Krásne postele, miestnosti, veľmi sa mi tam páčilo. Dokonca prebehol aj sex privát Dunajská streda. Na dovolenke sme boli totiž spoločne aj s mojím priateľom a bolo to jednoducho úplne dokonalé. Za mesiac ideme znova do Česka a myslím si, že určite navštívime aj Slovensko a práve Slovensko je jedna z tých krajín, ktorú musíte navštíviť, ak ste tam neboli. Vrelo vám to odporúčam. Či už navštívite Dunajskú Stredu, Bratislavu, alebo iné mesto, tak si myslím, že sa vám celkovo bude veľmi páčiť.