Granule pre mačky

Zdravé a chutné granule pre mačky

Ulahodiť mačkám je občas poriadna drina. Aby im granule pre mačky naozaj chutili, musia im príjemne voňať a ešte lepšie chutiť. My však vieme, že iba chutné krmivo pre mačky ani zďaleka nie je všetko. Granule, kapsičky, i konzervy pre mačky by mali obsahovať vyvážený pomer živín, primeraný veku, kondícii a zdravotnému stavu danej mačky.

Výber kvalitných značiek, ktoré vedia, čo mačkám chutí 

Mačka je mäsožravec a preto by podstatnú časť jej jedálnička malo tvoriť mäso. Samozrejme, takéto riešenie nie je vždy možné. Preto odporúčame zamerať sa na krmivá, ktoré ako svoju hlavnú zložku obsahujú mäso rôznych druhov zvierat a ryby. Výrobcovia, ako sú Applaws, Rasco, Ontario či Iams ponúkajú prírodné, kompletné krmivo so špecializovanými receptúrami. Takéto granule pre mačky obsahujú mäso, zeleninu a prírodné extrakty.

Mnohé granule pre mačky sú tiež doplnené o aktívne probiotiká a prebiotiká na podporu činnosti črevnej flóry, iné obsahujú zložky a látky na udržanie zdravia močových ciest, pohybového aparátu, kvalitnej srsti či ostrého zraku. Pri výrobe granúl títo výrobcovia používajú len vysoko kvalitné a prírodné suroviny. Prémiové a ultraprémiové granule pre mačky neobsahujú akékoľvek dochucovadlá, konzervačné látky alebo umelé farbivá. Vďaka tomu, že viaceré neobsahujú ani obilniny, sú hypoalergénne a môžu sa podávať aj mačkám s potravinovými intoleranciami.

Zdravá mačka = šťastná mačka

Ak chcete, aby bola vaša mačka spokojná, mali by ste jej vyberať granule pre mačky, ktoré zodpovedajú jej výživovým potrebám. Napríklad sterilizované mačky potrebujú krmivo s nižším obsahom tuku, aby sa zbytočne nezvyšovala ich telesná hmotnosť. Mačky-seniori zase uprednostnia granule, ktoré podporujú zdravú funkciu obličiek a vylučovacieho aparátu. Mačiatka kŕmte krmivom pre mačiatka, ktoré priaznivo pôsobí na ich rast.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie