Granule pre psov

Vyberte si tie najlepšie granule pre psov

Nakŕmte svojho štvornohého kamaráta chutnými a zdravými granulami s vysokým podielom mäsa, obohatenými o vitamíny a minerály, ktoré potrebuje. Superprémiové či hypoalergénne granule, u nás nájdete optimálne krmivo pre psa v rozličnom veku, ale aj pre granule pre psíky so špeciálnymi výživovými požiadavkami. Vybrané receptúry podporujú celkové zdravie, správne trávenie a kondíciu psa.

Granule pre šteniatka majú špeciálne zloženie

Kompletné krmivo pre šteniatka predstavuje kvalitný zdroj živočíšnych bielkovín, ktoré sú pre psa vo vývine absolútne nevyhnutné a nenahraditeľné. Vďaka nim sa správne formuje pohybový aparát, teda vývoj a stavba svalov, tvorba tkanív či celková regenerácia organizmu. Môžete ich používať aj na kŕmenie gravidných a dojčiacich sučiek. Hryzenie granúl zároveň napomáha mechanickému čisteniu povrchu zubov. Granule pre šteniatka podávajte suché alebo mierne zvlhčené. 

Kvalitné granule pre kastrovaných psov, seniorov a psov s nadváhou

Čoraz viac psíkov trpí rozličnými ochoreniami a vyžaduje si špeciálne diétne krmivo pre psy. Pre takýchto chlpáčov máme k dispozícii hypoalergénne krmivo s nízkym obsahom obilnín, ktoré šetrí citlivý tráviaci trakt takýchto jedincov. Ďalšou kapitolou sú kastrované psíky a psy s nadváhou, vyžadujúce krmivo s nízkym obsahom tuku, ktoré prispieva k udržaniu zdravej telesnej hmotnosti.

Doprajte svojmu chlpáčovi chutné krmivo pre psov so širokou škálou vitamínov a minerálov na podporu zdravého rastu a vývoja. Obzvlášť dôležité sú najmä látky ako vitamín A pre zdravý zrak, vitamín D3 na stavbu kostí a správne fungovanie imunitného systému, vitamín E ako antioxidant a podpora srdca a ciev či vitamín B12 na správne fungovanie metabolizmu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie