Granule pre šteňatá

Granule pre šteniatka sú výhodné z viacerých dôvodov

Určite súhlasíte, že šteniatka si zaslúžia tie najlepšie granule pre psov. Vyžadujú si totiž špeciálnu výživu, nevyhnutnú pre svoj správny rast a vývin. Granule pre svoj nízky obsah vody (okolo 10 %) vo všeobecnosti predstavujú ľahké skladovanie a dávkovanie. Nízka aktivita vody má za následok, že sa kazia pomalšie. Ak ich budete dobre uzatvárať a správne skladovať, zaistíte si aromatické a výživovo hodnotné krmivo pre šteniatka. Na rozdiel od konzerv pre šteniatka ich nemusíte uschovávať v chladničke, čo rozširuje možnosti skladovania a zároveň je plusom aj pri cestovaní so psíkom.

Ako vyberať granule pre šteniatka

Obdobie rastu je najdôležitejšia fáza života psíka, pri ktorej netreba nič nechávať na náhodu. Práve preto je také dôležité rozhodnúť sa pre komplexné, skutočne kvalitné krmivo pre šteňatá. Vďaka jeho vhodnému zloženiu môžete účinne predísť mnohým prípadným zdravotným problémom psíka. Krmivo s vyváženým pomerom živín a bez obsahu alergénov, umelých farbív a konzervantov je totiž ideálnou prevenciou pred zdravotnými komplikáciami. 

Za optimálnu skladbu granúl pre šteniatka sa považuje vysoký podiel živočíšnych produktov (čerstvého alebo sušeného mäsa) a menší podiel rastlinných produktov (zelenina, ovocie, bylinné extrakty ). Do granúl sa pridávajú i rozličné prísady, ktoré zlepšujú ich chuť a zvyšujú ich výživovú hodnotu. Sú to napríklad chondroprotektíva na ochranu chrupavky (chondroitín sulfát a glukosamín sulfát), meď, mangán, zinok, selén, tokoferoly a nenasýtené mastné kyseliny.

Aby zo šteniatka vyrástol zdravý a šťastný pes

Nezabúdajte, že vaše šteniatko je úplne odkázané na krmivo, ktoré mu vyberiete, preto ho musíte voliť mimoriadne zodpovedne. Vďaka krmivu je vo vašich rukách jeho zdravotný stav, rast, aktivita, kvalita kostí a srsti, ako aj jeho celkové prospievanie

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie