Hračky pre mačky

Máme pre vás hračky pre mačky od výmyslu sveta

Aby mačička nepreležala celý deň v pelechu pre mačky, treba vymyslieť niečo, čo ju zaujme a priláka jej pozornosť. Preto sme pre vás pripravili bohatý sortiment hračiek pre mačky každého veku a veľkosti. 

Skvelou voľbou sú napríklad na dotyk mäkké plyšové hračky. Mnohé z nich obsahujú polyesterovú výplň a materiál, ktorý pri dotyku príjemne praská. Šantenie je vďaka tomu pre mačku omnoho zaujímavejšie. Zároveň hračka dlhšie udrží pozornosť ostražitej šelmičky. Viaceré hračky pre mačky pre ešte väčšie rozptýlenie mačacích zmyslov obsahujú kocúrnik.

Veselé hračky pre mačiatka i dospelé mačky

Kde je napísané, že dospelá mačka sa nemôže hrať? Práve naopak - čím viac hračiek a zábavy s tým spojenej mačke poskytnete, tým lepšie. Zdravý pohyb, ktorý pri hre mačka vykonáva, pôsobí priaznivo na jej kondíciu, posilňuje svaly, zlepšuje reflexy a reguluje jej telesnú hmotnosť hmotnosť. Hračky pre mačky sú skrátka niečo ako zdravotná pomôcka ideálna hlavne pre bytové mačky s obmedzenou možnosťou pohybu.

Máte doma pohodlnú mačičku, ktorú preberie zo sladkých driemot len zvuk otváranej konzervy pre mačky? Vyberte jej napríklad hračky pre mačky s farebnými pierkami, vábničky zavesené na paličke alebo plyšové myšky či zamatové sovičky. Ak chcete mačičke dopriať neškodné a úplne bezpečné potešenie, zamerajte sa na hračky pre mačky s obsahom bylinky kocúrnika. S jej pomocou si akúkoľvek hračku okamžite zamilujú.

Urobte niečo pre svojho miláčika - kúpte mu hračku

Vieme, že každodenná hra je pre fyzickú kondíciu a duševnú pohodu mačky veľmi dôležitá. Rovnako ako ľudí, aj domáce zvieratá môže dookola sa opakujúca každodenná rutina nudiť. Podporte inštinkty a hravé správanie svojho gaučového tigríka. Vďaka širokej škále textúr, farieb a zvukov, akými disponujú naše hračky pre mačky, sa vaša mačkovitá šelmička výborne zabaví. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie