Konzervy pre psov

Kvalitné mäsové konzervy pre psy

O tom, že je pes mäsožravec, nikto nepochybuje. Preto sme do nášho sortimentu zaradili tie najlepšie konzervy pre psy s vysokým podielom mäsa a ďalších potrebných zložiek. Stavte na osvedčené značky, ako sú Ontario, Rinti, Stuzzy, Applaws, Animonda, Grancarno či Carnilove. Títo poprední výrobcovia totiž vedia, ako dodať psíkom všetky dôležité látky v lahodnej a šťavnatej podobe.

Čerstvé mäso v konzervách pre šteňatá a dospelé psy 

Aby šteniatka rástli ako z vody a boli zdravé a spokojné, potrebujú dostatok potravy s vyváženým pomerom živín. Ponúknite im konzervy pre šteňatá s rozličnými druhmi mias, doplnené o zeleninu, ovocie a bylinky. Starostlivo zostavené receptúry obsahujú všetky zložky v optimálnych množstvách, takže šteniatkam zaručia ideálne podmienky pre rast a vývin. Mäso v konzervách pre šteniatka tvoria menšie kúsky, ideálne na pohodlné hryzenie a prehĺtanie.
 
Dospelých chlpáčov zase udrží v kondícii kvalitné zloženie kompletných mäsových konzerv. Hovädzie, teľacie, králičie, hydinové a rybie mäso ulahodí aj tým najvyberavejším psím jazýčkom. Môže tiež poslúžiť ako občasné spestrenie alebo maškrta pre psy. Ak nemáte času nazvyš, no radi by ste svojho psíka kŕmili aromatickým a šťavnatým krmivom, spoľahnite sa na konzervy pre psy v našom sortimente. Pri výbere máte navyše možnosť voliť podľa veku, veľkosti či kondície zvieraťa. Nezabudnite, že po otvorení by ste mali obsah spotrebovať do 24 hodín. 

Konzervy pre psy podľa veľkosti alebo aktivity psa

Poľovnícke, služobné, pastierske, policajné a ďalšie aktívne psy dennodenne spotrebujú obrovské množstvo energie. Túto potrebu vzhľadom na zvýšenú nutričnú hodnotu a obsah bielkovín, nevyhnutných na správnu funkciu namáhaných svalov, zohľadňujú viaceré konzervy pre aktívne psy. Nezabudli sme však ani na psíkov, ktorí prežívajú jeseň svojho života a pohyb im spôsobuje väčšie alebo menšie ťažkosti. Pre nich máme na výber konzervy s nižšou energetickou hodnotou, ktoré pomáhajú predchádzať obezite a preťažovaniu kĺbov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie