Konzervy pre šteňatá

Vyberte si obľúbené konzervy pre šteniatka

Mokré alebo šťavnaté krmivo je lákavé nielen pre dospelé psy, ale aj pre šteniatka. Konzervy obsahujú až cca 80 % vody. Azda najviac sa tak približujú čerstvému mäsu, ktoré psy ako mäsožravce takmer výhradne konzumovali v minulosti. Konzervy pre šteniatka navyše ponúkajú rôznu konzistenciu svojho obsahu - napríklad mleté mäsové alebo rybie paté, mäso vo vývare, vnútornosti (napríklad srdcia, obličky, žalúdky, pľúca, pečeň a pod.), rastlinné extrakty na podporu trávenia a ďalšie výživné zložky. Môžete ich podávať ako kompletné krmivo pre šteniatka alebo ako vítaný doplnok ku granuliam

Konzervy pre šteniatka sa navyše vyznačujú aj vysokou trvanlivosťou. Po ich otvorení je síce potrebné, aby ste ich skladovali v chladničke a čo najskôr celkom spotrebovali, ale neotvorené vydržia pomerne dlhý čas. Podľa toho, aké plemeno psíka máte, môžete konzervy pre šteňatá používať na kŕmenie psíkov vo veku od 0 do 12 až 24 mesiacov. Vyznačujú sa špecifickým pomerom živín, ktorý zohľadňuje požiadavky šteniatok na správny rast a vývoj kĺbov.

Kvalitné konzervy pre šteňatá spoznáte podľa zloženia

Konzervy alebo i granule pre šteňatá bývajú na obale označené ako Puppy alebo Junior. Tie najkvalitnejšie neobsahujú GMO, čiže geneticky modifikované suroviny. Výrobcovia sa tiež vyhli použitiu pšenice, kukurice, zemiakov, repky, sóje či cukrovej trstiny. U citlivých šteniatok totiž môžu spôsobovať alergie a ďalšie zdravotné ťažkosti.

Takisto neobsahujú chemické konzervačné látky, ale na predĺženie trvanlivosti využívajú prírodné zložky, napríklad vitamín E (tokoferol) alebo rôzne antioxidanty. Medzi overené značky patria najmä Applaws, Animonda, Carnilove, Schesir alebo Ontario, ktoré nájdete aj v našom sortimente.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie