Misky pre psov

Praktické a stabilné misky pre psov

Majitelia psíkov dobre vedia, že ich miláčik potrebuje nielen kvalitné krmivo pre psa, ale aj misku, do ktorej ho môžu nasypať. Najlepšie takú, ktorú hladoš neprevrhne a ktorú si pri kŕmení nebude posúvať po podlahe. Veľkosť misky pritom závisí od plemena a veľkosti chlpáča. Správne zvolená miska by pritom mala mať objem približne 4x väčší ako množstvo podávaného krmiva. 

Koľko misiek pre psa potrebujete?

Minimom sú dve misky - jedna slúži na krmivo a druhá na vodu. Ak však psíkovi podávate napríklad granule a zároveň aj kapsičky alebo konzervy pre psy, môžete používať aj dvojmisky pre psov a viac misiek. Osobitne tak môžete kŕmiť suchým a osobitne šťavnatým krmivom. Špecifikom sú misky pre plemená s dlhými ušami, zabraňujúce ich namáčaniu do potravy, nerezové misky pre psov, misky s gumovým spodkom proti šmýkaniu alebo misky pre psa proti hltaniu.

Ak hľadáte šikovnú misku pre psa, určite vás poteší naša pestrá ponuka. U nás nájdete misky rôznych tvarov a veľkostí, zhotovené z rozličných materiálov. Detailne vypracované misky s oblým dnom zabraňujú zvyškom krmiva, aby sa prichytávali na dno a spomaľovacie misky zase zabraňujú nenásytným havkáčom, aby potravu zhltli prirýchlo.

Netradičné interaktívne a cestovné misky pre psov

Ak vás štvornohý kamarát sprevádza aj na cestách, nezabudnite mu pribaliť aj skladaciu cestovnú misku pre psy. Nezaberie veľa miesta a v prípade potreby ju môžete hneď vybrať a naplniť. Skvelým nápadom sú aj interaktívne misky pre psov. Havkáč musí použiť svoj ňufák, jazyk alebo labky, aby maškrtu pre psy vydoloval z misky a pochutnal si na nej.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie