Odpočívadlá pre mačky

Prvotriedne odpočívadlá pre náročné mačky

Mačky sú známe milovníčky pohodlia. Zbožňujú teplé a komfortné miesta, ako sú rôzne pelechy a odpočívadlá pre mačky, kde sa cítia v bezpečí a odkiaľ majú dobrý výhľad na okolie. Ak nechcete, aby vám váš miláčik s obľubou trónil na pohovke alebo v kresle, vymyslite pre neho niečo ešte lepšie. Napríklad hebké odpočívadlo pre mačky, kde cicuška nájde dokonalé ležovisko s výhľadom, ktoré si okamžite zamiluje.

Veľké i malé odpočívadlá pre mačky v každom veku

Nielen dospelé mačky, ale i mačiatka potrebujú miestečko pre seba. Vyberte im z našej ponuky dizajnové odpočívadlá pre mačky, kde sa mačky môžu hrať a oddychovať do vôle. Za zmienku určite stoja odpočívadlá kombinované s domčekom alebo škrabadlom, prípadne závesné odpočívadlá pre mačky, ktoré môžete pripevniť na radiátor.

Ak máte doma dve, tri, prípadne viacero mačičiek, potom určite oceníte luxusné odpočívadlá s viacerými poschodiami. Škrabadlá, pelechy, visiace loptičky a schodíky spolu tvoria jedinečné ihrisko pre mačky, ktorému neodolá ani tá najrozmaznanejšia šelmička. Vďaka štýlovým a detailne prepracovaným odpočívadlám uspokojíte ich prirodzené pudy a ochránite svoj nábytok pred ostrými mačacími pazúrikmi.

Ako vybrať odpočívadlo pre mačku

Máte doma mačičku a hľadáte pre ňu vhodné odpočívadlo? V prvom rade si všímajte najmä veľkosť a vybavenie produktov. Ak máte dostatok priestoru, pokojne siahnite aj po kombinovaných odpočívadlách s búdkami, škrabadlami a hračkami. Spolu s odpočívadlom odporúčame vybrať aj hračku pre mačku, napríklad s náplňou z kocúrnika. Ak ju položíte do pelecha, mačička si toto miesto spojí s obľúbenou vôňou tejto bylinky a raz-dva sa doň nasťahuje.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie