Pamlsky pre psov

Maškrty pre psy, ktoré si zaslúžia odmenu

Hľadáte pre svojho miláčika niečo výnimočné, čo ho bude motivovať k lepším výkonom? Potom ste na správnej adrese. Vyskúšajte zdravé maškrty pre psov, ako sú žuvacie kosti, tyčinky, paštéty a salámy pre psy z našej pestrej palety výrobkov a doprajte svojmu psíkovi pochúťky, ktoré ho neomrzia. Obľúbené sú tiež rôzne sušienky pre psov vyrobené z kombinácie sušeného mäsa a obilnín. Prirodzeným spôsobom čistia zuby, chránia ďasná a zabraňujú tvorbe zubného kameňa. Vďaka tomu, že podporujú žuvanie, posilňujú žuvacie svaly.

U psov sú kosti lahôdka nad všetky lahôdky, preto ponúkame tiež šunkové, pečené a zaúdené kosti, prípadne i kosti a pochúťky z byvolej kože. Nedá sa nespomenúť ani drobné pamlsky pre psov, ideálne na odmeňovanie pri prechádzke, výcviku, na výstave alebo pri zdĺhavom cestovaní. Chrumkanie, žuvanie a obhrýzanie psíka poteší a zabaví, takže mu už nezostane čas robiť neplechu.

Zdravé pamlsky pre psov z prírodných surovín

Nie každý má čas, aby si vyrábal domáce pamlsky pre psov vo vlastnej kuchyni. Ak však napriek tomu chcete, aby mal váš miláčik to najlepšie, zamerajte sa na doplnkové krmivo pre psy, vyrobené bez pridaného cukru, dochucovadiel, GMO surovín a umelých konzervačných látok. U nás nájdete pamlsky pre psy zložené najmä z rôznych druhov mäsa a vedľajších produktov živočíšneho pôvodu, byliniek, vitamínov a minerálov. Spracovávajú sa šetrným spôsobom, napríklad sušením, lyofilizáciou vo vákuu alebo sterilizáciou.

Vyberte psíkovi pochúťku podľa konzistencie

Vhodne zvolená odmena je základ úspešného tréningu, preto by mala psíkovi správne poštekliť chuťové poháriky. Okrem tvrdých a žuvacích maškŕt pre psy ponúkame aj sušienky a psie keksy, polomäkké salámy alebo paštéty v krémovej podobe. Mäkké alebo polomäkké pamlsky pre psa môžete odlamovať alebo krájať. Paštéty pre psy zase môžete dávkovať z tuby alebo nádoby priamo podľa potreby.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie