Hovädzí uzol - slanina - 17 cm

Kód: CABR-24006
€3,77 €3,14 bez DPH
Skladom (1 - 3 dni)
Uzol zo sušenej hovädzej kože s príchuťou údenej slaniny vyrobený v Argentíne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pochúťky na žuvanie Bravo sa vyrábajú len z prvotriednych hovädzích koží z voľne sa pasúceho dobytka v Argentíne. Koža je starostlivo vybraná, ručne spracovaná a dokonale vysušená.

Produkty Bravo sú čisto prírodné a vyrábajú sa bez použitia škodlivých alebo dokonca toxických látok.

Na výrobu aróm sa používajú len tie najkvalitnejšie suroviny vhodné na ľudskú spotrebu, ktoré potom vytvárajú jedinečnú arómu. Všetky príchute vyrába spoločnosť Bravo v USA.

Žuvanie pochúťok Bravo pomáha znižovať tvorbu zubného povlaku a udržiavať zdravé a silné ďasná.

Na všetky produkty Bravo sa vzťahuje 100 % záruka spokojnosti.

Veľkosť: 17 cm

Zloženie: 100% hovädzia koža

Prísady: aróma údenej slaniny, potravinárska žltá 4

Analýza: hrubé bielkoviny 80 %, hrubé tuky a oleje 0,2 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popol 1,3 %, vlhkosť 18 %

BRAVO - VÝROBCA KVALITNÝCH HOVÄDZÍCH ČERVENÝCH KÔŽÍ

Spoločnosť Bravo ponúka široký výber vysokokvalitných výrobkov z prírodnej alebo korenenej hovädzej kože v rôznych tvaroch a veľkostiach.

Všetky tieto výrobky sú vyrobené z prvotriednej ručne opracovanej hovädzej kože, ktorá je dokonale vysušená v najmodernejších sušiarňach.

Na všetky produkty Bravo sa vzťahuje 100 % záruka spokojnosti.

Výrobky Bravo sa vyrábajú bez použitia škodlivých alebo dokonca toxických látok pod prísnym veterinárnym dohľadom.

Príchute sa vyrábajú v našej vlastnej továrni v USA. Na vytvorenie jedinečných aróm a chutí sa používajú len tie najlepšie ingrediencie vhodné na ľudskú spotrebu.

Pochúťky na žuvanie Bravo sa vyrábajú len z prvotriednych hovädzích koží z voľne sa pasúcich juhoamerických chovov dobytka. Všetky zložky sú starostlivo kontrolované a ich zdroje sú dôkladne overené.

VÝROBA

Žuvačky Bravo sú vyrobené z odolnej vnútornej vrstvy hovädzej kože. Prvým krokom výroby je odstránenie všetkých chlpov, prebytočných solí a tuku. Potom sa koža oplachuje vo veľkých nádobách s veľkým množstvom vody bez použitia škodlivých a toxických chemikálií. Koža sa potom rozreže a odošle do továrne, kde sa ručne upravuje do rôznych tvarov a veľkostí.

Továreň na žuvacie pochúťky je vybavená priemyselnou pecou, ktorá vďaka čistému zemnému plynu zabezpečuje úplné a dôkladné vysušenie kože. Koža sa zámerne nesuší na slnku, naftou, drevom ani inými metódami, aby sa zabezpečilo, že pri výrobe nevznikne želatínový, plesnivý alebo zapáchajúci produkt.

Pri výrobe sa dodržiava prísna úroveň kontroly, aby sa k zákazníkovi dostali len tie najkvalitnejšie žuvacie pochúťky.

Chute

Spoločnosť Bravo je jedným z popredných svetových výrobcov aróm, ktoré sa vyrábajú v USA. Ponúkajú niekoľko príchutí (údená slanina, pečené jahňacie mäso, syr), ktoré si váš pes určite zamiluje.

Proces ochutnávania je úplne jedinečný a práve vďaka nemu sú výrobky Bravo také žiadané. Samotný proces aromatizácie umožňuje, aby aróma trvalo prenikla do pokožky. Chuť a vôňa sú dokonale skombinované a váš pes bude určite neodolateľný.

Najčastejšie kladené otázky

Môžu byť žuvačky Bravo s príchuťou zafarbené?

Nie. V ojedinelých prípadoch môžu niektoré výrobky nakrátko zafarbiť zuby vášho psa alebo vaše veci. V takom prípade nás prosím kontaktujte a požiadajte o vrátenie peňazí.

Je surová koža bezpečná?

Áno. Surovina je plne stráviteľná a bezpečná. Ak má váš pes citlivý tráviaci trakt, poraďte sa o podávaní pochúťky so svojím veterinárnym lekárom. Psa kŕmte pochúťkou vhodnej veľkosti, aby ste zabránili rýchlemu prehltnutiu a prípadnému zaduseniu.

Prečo je dôležitá krajina pôvodu?

Existujú krajiny, ktoré sú celosvetovo známe výrobou vysokokvalitných kožených výrobkov. Argentína, kde sa nachádza výroba spoločnosti Bravo, je jednou z týchto krajín a hovädzie kože sú prvotriednej kvality.

Je žuvanie pochúťok pre psa dobré?

Určite áno. Žuvanie pochúťok Bravo pomáha znižovať tvorbu zubného povlaku a udržiavať zdravé a silné ďasná. Dokonca aj vaše topánky a nábytok ocenia, keď svojmu šteniatku ponúknete žuvací pamlsok.

Dodatočné parametre

Kategória: Pamlsky pre psov
Zvíře: psi
Příchuť: hovězí a telecí
Druh pamlsku: dentální
Typ pamlsku: uzlíky
Kategorie výrobku: pamlsky
Značka: Bravo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: