Postroje pre mačky

Praktické postroje pre mačky

Ulica či okolie domu alebo bytovky nie sú pre mačku bezpečné. Ak nechcete, aby sa vášmu miláčikovi niečo stalo, nemali by ste ho púšťať vonku samého a bez potrebnej výbavy. Stačí, že mačičku vyľaká hlasný zvuk alebo rýchly pohyb a môže vybehnúť na cestu v nesprávnom okamihu. Našťastie máme výborné riešenie. Obojky pre mačky a špeciálne postroje vrátia vašej domácej šelme slobodu pohybu a zároveň ju ochránia pred nástrahami premávky

Užite si spoločné prechádzky bez zbytočných stresov. Postroj mačičke zapnete okolo hrudníka a pripevníte ho na vodítko. Našitá reflexná stuha perfektne odráža dopadajúce svetlo a tak výrazne prispieva k bezpečnosti mačky aj v šere a tme. Postroje pre mačky v našej ponuke sú vypracované s ohľadom na pohodlie zvieratka, takže ho nijako netlačia ani neobmedzujú v pohybe.

Vezmite mačku na prechádzku

Hoci mnohé mačky dokážu tráviť celé dni driemaním v pelechu, v skutočnosti majú pohyb veľmi rady. Ak im ho nedoprajte v primeranej miere, môže sa to prejaviť napríklad nárastom váhy a s tým spojenými ťažkosťami. Urobte pre zdravie svojho miláčika podstatný krok a kúpte mu postroj pre mačku. Spoločné prechádzky vám prinesú veľa veselej zábavy a utužia váš vzájomný vzťah.

Pochváľte sa svojou mačičkou na výstave

Máte doma krásnu mačičku, ktorá pozerá na svet len spoza okna? Vezmite ju na výstavu alebo sa ňou pochváľte na prechádzke. Vďaka postroju pre mačky sa nemusíte obávať, že vám ujde alebo sa jej stane niečo zlé. Budete ju mať neustále na očiach a tak ju ochránite pred každým nebezpečenstvom.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie