Pre mačiatka

Najpredávanejšie

ES Jaguar 3kg
ES Jaguar 3kg
Skladom (1 - 3 dni)
Kód: HA2025
 
€19,92
(€16,60 bez DPH)
1 položiek celkom
ES Jaguar 3kg
ES Jaguar 3kg
Skladom (1 - 3 dni)
€16,60 bez DPH
€19,92

Kuřecí maso a k tomu losos a pstruh z britských řek. Krmivo určené pro všechny kočky a koťata.

Kód: HA2025

To najlepšie pre vaše mačiatko

Hovorí sa, že jedno malé mačiatko dokáže premeniť dom na domov a určite to bude pravda. Kým však z malého huňatého klbka vyrastie dospelá mačka, potrebujete mu zabezpečiť najmä kvalitné krmivo pre mačiatka, pelech pre mačky, škrabadlo a ďalšie dôležité veci, ktoré si chov mačičky vyžaduje. Nemusíte sa však báť, mačiatko vám vašu starostlivosť oplatí svojou prítulnosťou a upokojujúcim pradením.

Aby mal váš mačací miláčik všetko, čo potrebuje

Život s mačiatkom je krásny a veselý, o tom vás presvedčia všetky smiešne kúsky, ktoré vám takýto nezbedný čertík vyvedie. Hlavnou náplňou dňa sú pre mačiatka rozličné hry, preto vyberte pre svojho drobčeka pestré hračky pre mačky. Vďaka nim si skráti dlhú chvíľu a nebude robiť neplechu s vecami, ktoré nie sú určené na hranie. Rôzne plyšové zvieratká, drobnosti naplnené kocúrnikom, vábničky, loptičky a farebné pierka sú lákadlom, ktorému žiadne zvedavé mačiatko nedokáže odolať.

 Pelechy, odpočívadlá a škrabadlá pre spokojné mačiatka

Po náročnom dni, ale aj počas neho, si mačiatka radi odpočinú na bezpečnom a tichom mieste. Vyberte pre ne mäkký a pohodlný peliešok, alebo im niekde pripevnite odpočívadlo, z ktorého budú mať dobrý rozhľad. Mačiatka potrebujú aj škrabadlá, aby si mohli zbrusovať pazúriky a nepoškodzovali pri tom nábytok.