Pre šteniatka

Najpredávanejšie

Granule ES Beginning Small - 3 kg
Granule ES Beginning Small - 3 kg
Skladom (1 - 3 dni)
Kód: HA1013
 
€22,36
(€18,63 bez DPH)
1 položiek celkom
Granule ES Beginning Small - 3 kg
€18,63 bez DPH
€22,36

Granule plné prvotriednych prírodných ingrediencií pre šteňatá. Oproti väčšiemu baleniu sú granulky v tomto variante menšie a krmivo je tak všeobecne vhodné pre menšie psy....

Kód: HA1013

Vyberte si kvalitné veci pre šteniatko

Vychovať zo šteniatka zdravého a spokojného psíka dá naozaj zabrať. S našou pomocou to však určite pôjde jednoduchšie. Objavte kvalitné prostriedky na starostlivosť o zdravie šteniatok, či rozličné praktické pomôcky, ako sú obojky, vodítka, hračky, pelechy a podobne. V našom sortimente nájdete aj výživové doplnky pre psov či prípravky na ošetrovanie chrupu a srsti.

Pre zdravý a optimálny štart do života šteniatka 

Šteniatka radi objavujú svet a to si vyžaduje veľa energie. Doprajte im chutné a výživné krmivo pre šteniatka s obsahom toho, čo ich rastúci a vyvíjajúci sa organizmus potrebuje. V ranom veku je totiž vhodné zabezpečiť podporu zdravého rastu kostí a chrupavky, ako aj udržovať krásnu lesklú srsť a dobrú imunitu. 

Aby sa vám šteniatko nezatúlalo, nezabudnite mu založiť na krk obojok s identifikačnými údajmi. Jeho prirodzenú hravosť a nezbednosť zase môžete udržať na uzde vďaka vodítku. Zabráni aj tomu, aby šteniatko nevybehlo a neublížilo si na ceste, prípadne neohrozilo okoloidúcich. 

Aby šteniatko malo svoje miestečko

Nezabudnite na výber vhodného pelechu pre psy, kde bude šteniatko odpočívať. Môžete mu do neho položiť aj jeho hračky, vďaka čomu bude vedieť, že patria jemu. Následne ho umiestnite na tiché miesto, aby mal psíček pokoj a nič ho v spánku nevyrušovalo.