Prechádzka

Všetko, čo potrebujete na venčenie

Každý psík zbožňuje prechádzky, na ktorých sa môže do vôle vybehať a vyšantiť s hračkami pre psov. Ulica však môže byť pre vášho štvornohého kamaráta nebezpečná, preto je ideálne, ak si havkáča poistíte postrojom alebo vodítkom, ktoré pripnete o obojok. U nás nájdete rôzne obojky i vodítka pre psa, napríklad vodítko na behanie (amortizačné vodítko), flexi vodítko (samonavíjacie vodítko pre psa), stopovacie vodítko, rôzne postroje na malé i veľké psy a ďalšie nevyhnutné doplnky, potrebné na venčenie.

Aby prechádzka so psom bola príjemná a bezpečná 

Stačí chvíľka nepozornosti a nehoda je na svete. Kvalitný postroj alebo vodítko pre psa uchráni vás i vášho psíka pred rozličnými nepríjemnosťami a pomôže vám vychutnať si spoločné prechádzky bez akéhokoľvek rizika. Okrem toho dáva psíkovi dostatok voľnosti, aby sa cítil komfortne. Milovníci psov vedia, že jedno vodítko ani zďaleka nestačí, preto odporúčame siahnuť po vodítkach s rôznou dĺžkou.

Na prechádzky napr. do prírody je vhodnejšie dlhšie vodítko, naopak, do mesta, na verejné podujatia a pod. si vezmite kratšie vodítko, zvlášť pri veľkých plemenách. Ak máte radi multifunkčné doplnky pre psov, potom určite oceníte prepínacie vodítko. Vyskúšať však môžete aj flexi vodítko, reflexné, nylonové alebo kožené vodítko či dokonca výstavne vodítko s rozličnými rukoväťami. 

Praktické vodítka, bez ktorých sa nezaobídete

Vodítka pre psov sú súčasťou povinnej výbavy každého psíčkara. V mestskej doprave, v parku, na výstave či pri výcviku, na týchto i ďalších miestach využijete napríklad aj krátke vodítko "ucho". Je ideálne obzvlášť pre veľké a dobre vycvičené psy. Vďaka malej veľkosti sa bez problémov zmestí aj do vrecka alebo drobnej kabelky.
 
Obľúbené sú aj retiazkové vodítka, ktoré sú nielen pevné, ale aj mimoriadne efektné, špeciálne lovecké vodítka a prepínacie vodítka, ktoré sa vyznačujú variabilitou svojej dĺžky, vďaka čomu poslúžia na viaceré účely.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie