Šampóny pre psov

Vyberte si ten najvhodnejší šampón pre psov

Čistá, voňavá a hodvábne jemná srsť nie je výsadou len výstavných psov. Užívajte si hebký kožuštek svojho huňatého miláčika s našimi šampónmi pre psy aj vy doma. Ak neviete, ako sa orientovať v pestrej palete výrobkov, ktoré ponúkame, pomôže vám krátky návod. Šampón pre psa by ste mali vyberať podľa plemena a farbi srsti psa. Zohľadniť by ste tiež mali, či ide o šteniatko alebo dospelého psa, prípadne o psíka s citlivou pokožkou, ktorí má sklony k alergickým prejavom.

Šampóny pre dlhosrsté i krátkosrsté psy, pre psy so svetlou, tmavou a kučeravou srsťou

Podľa toho, či máte doma dlhosrstého maltézskeho psíka alebo krátkosrstého rotvajlera, by ste mali vyberať aj šampón. Hoci vhodné krmivo pre psa dokáže do veľkej miery ovplyvniť kvalitu srsti, veľký podiel má na tom aj správny šampón. Napríklad šampón určený pre zlatú a hnedú srsť dokáže rozžiariť kožuštek havkáčov nádhernými zlatistými odleskami. Šampón pre bielych psov zase zvýrazní ich bielobu a šampón proti zamotávaniu srsti uľahčí rozčesávanie kučeravých a dlhosrstých miláčikov. 

Antiparazitný šampón pre psov vyrieši problémy s blchami i kliešťami

Trápia vášho štvornohého kamaráta blchy alebo sa vracia z prechádzok s kliešťami? Pomôže vám antiparazitný šampón pre psy, ktorý zbaví vášho chlpáča neželaných zvieratiek. Jednotka v starostlivosti o psy dokáže účinne odstrániť všetky vývojové formy vonkajších parazitov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie