Škrabadlá pre mačky

Škrabadlá pre mačky, ktoré vaše šelmičky naozaj prilákajú

Doškriabaný nábytok, gauče a fotelky nepotešia nikoho. Mačičky však majú potrebu ostriť si pazúriky hlboko zakorenenú, preto tu nepomôžu žiadne zákazy. Jediný osvedčený spôsob je zaobstarať si kvalitné škrabadlo pre mačku, na ktorom si mačka môže brúsiť pazúriky do vôle. Tento doplnok pre mačky teda vo výbave poriadneho mačičkára rozhodne nemôže chýbať.

Kombinované škrabadlá pre mačky s úkrytom a odpočívadlom

Vyhraďte svojmu miláčikovi relaxačnú zónu, kde bude mať k dispozícii všetko, čo má rád. Postavte mu do nej škrabadlo pre mačky s úkrytom a pohodlným mačacím pelechom na vrchu a urobíte pre neho viac, ako by si mohol sám želať. Je jedno, či máte doma kocúrika alebo mačičku, prípadne sa staráte o viaceré šelmičky. Kombinácie škrabadla s interaktívnou hračkou, loptičkou alebo s bylinkou kocúrnikom dokonale ulahodíte svojmu miláčikovi.

Efektný dizajn škrabadiel z nášho sortimentu nijako nebude rušiť zariadenie vo vašej obývačke alebo spálni. Kdekoľvek škrabadlá pre mačky umiestnite, mačička si k nim cestu raz-dva nájde. Okrem pôsobivého doplnku navyše získate spokojnú a šťastnú mačku a zbavíte sa nevzhľadných škrabancov na nábytku. Dokonca škrabadlo mačky využijú ako výbornú hračku, pretože sa môžu na ňom a okolo neho naháňať a tak sa zbaviť nudy.

Vyberte si odolné škrabadlo, ktoré dlho vydrží

Dávate prednosť horizontálnym škrabadlám? Alebo sa vám do malého bytu hodí skôr vertikálne škrabadlo? Či sa rozhodnete pre také alebo onaké, na naše škrabadlá sa môžete spoľahnúť. Nerozpadajú sa a mačky s nimi nenarobia neporiadok. Naopak, dlhodobo spoľahlivo slúžia a dobre odolávajú i častému a silnému škriabaniu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie