Skvelá nuru masáž

Nuru existuje už veľmi veľa rokov. Prišlo k nám až z Japonska. Mnohé umenie pochádza práve z Japonska alebo z oblastí okolo neho. Tak isto aj tantra prichádza z takýchto exotických krajín. Tantra je tiež spojenie sily a ducha, ako aj nuru. Nuru znamená klzký, čo veľmi dobre prospieva mnohým párom. Klzkosť vo vzťahu je dôležité práve v intímnej oblasti. Už ste sa niekedy s partnerom kĺzali po sebe? Ležali ste na sebe? Pri intímnych hrátkach sú aj takéto rôzne sexuálne polohy. Na navodenie vhodnej sexuálnej atmosféry si urobte príjemnú spoločnú sprchu s vaším partnerom, natrite sa obľúbeným exotickým nuru gélom a kĺžte sa po sebe. Je to spojenie dvoch tiel. Nezažijete takýto úžasný pocit ani na žiadnej terapii. To mi verte.

vzrušenie

Ak vám to neklape vo vašom intímnom živote s vašim partnerom, vyskúšajte nuru masaz bratislava. Táto forma masáže spája erotiku s masážou. Využite to, že na túto masáž môžete prísť aj vo dvojici. Upevníte si tam váš vzťah. Žiadny sused nemusí vedieť, kde pravidelne chodievate s vašim partnerom. Budete to mať ako tajomnosť vo vašom vzťahu. Ešte ste nuru masáž nevyskúšali? Čo, ak je to pre vás úplná novinka?

nahota

Možno o nuru masáži ste práve teraz počuli prvýkrát vo vašom živote. Ak si preštudujete zopár webových stránok, veľmi rýchlo zistíte, o čo ide v nuru masáži. V miestnosti nebudete len vy. Bude sa tam nachádzať aj vaša masérka alebo masér. Tí vám budú robiť spoločnosť pri vzájomnom vzrušovaní sa. Vzrušujete si všetky miesta na vašich tiel. Je to najerotickejšia masáž, akú poznám. Vyskúšajte ju priamo v tomto okamihu a nebudete veriť tomu, čo tam zažijete. Slastný pocit, blaho na duši a zároveň budete s vašim partnerom. To sú pocity na nezaplatenie. Nechajte sa natierať nuru gélom alebo rôznymi masážnymi gélmi, ktoré vám navodia príjemnú a romantickú atmosféru a pocity vo vašom tele.