Starostlivosť o mačky

Doprajte svojej mačke tú správnu starostlivosť

Rozličné ochorenia, alergie a zdravotné ťažkosti sa nevyhýbajú ani mačkám. Správnym výberom krmiva sa však mnohé z nich dajú do veľkej miery zmierniť. Napríklad špeciálne diétne kapsičky pre mačky určené na úľavu pri akútnych poruchách absorbcie čriev nezaťažujú podráždený tráviaci trakt mačiek.

Kompletné krmivo pre mačky určené na špeciálnu starostlivosť o mačky pri chronickom zlyhaní obličiek zase obsahuje znížený podiel vysoko kvalitných bielkovín v kombinácii s citrátom draselným na zvýšenie pH moču (proti tvorbe močových kameňov). Podobne špeciálne krmivo pre mačky s cukrovkou obsahuje znížené množstvo sacharidov a vysoký podiel vlákniny. 

Výživové doplnky a vitamíny pre mačky

Zaistite svojej mačke doplnenie živín v chutnej a ľahko stráviteľnej forme. Zloženie obsahujúce všetky potrebné látky získané z prirodzených zdrojov umožňuje ich ľahké a rýchle využitie. Takýmto spôsobom môžete svojej šelmičke zvýšiť prísun vybraných vitamínov alebo minerálov, o ktorých viete, že ich mačička potrebuje. Ide najmä o doplnky stravy podporujúce lesklú srsť, zlepšenie pohyblivosti, celkovú psychickú pohodu a veľa ďalších vitamínov, doplnkov a minerálov, nevyhnutných pre zdravý a spokojný život vášho gaučového tigra.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie