Starostlivosť o psy

Všetko, čo potrebujete pre psíka

Ak máte doma najlepšieho priateľa človeka, potom určite viete, čo všetko taká starostlivosť o psíka obnáša. Nielen, že potrebujete vyvážené krmivo pre psa, ale tiež rozličné doplnky a vitamíny, aby bol vždy zdravý a plný energie. O jeho čistú a krásnu srsť sa zase postará špeciálna kozmetika určená pre chlpáčov.

Šampóny pre psy podľa vlastného výberu

Pri kúpaní psa nikdy nepoužívajte obyčajné mydlo alebo šampón. Fyziologické rozpätie pH kože u psa je totiž od 6,5 do 7. Z tohto dôvodu treba vždy vyberať šampóny určené priamo pre psov, ktoré rešpektujú tieto hodnoty. Ďalej by ste šampón pre psy mali vyberať podľa plemena a typu srsti psa, napríklad poznáme šampóny pre dlhosrsté psy, krátkosrsté psy a psy so stredne dlhou srsťou.

Okrem toho si môžete kúpiť i špeciálne šampóny pre psy s hladkou, priliehavou či dokonca s kučeravou srsťou. Pri problémoch s blchami či kliešťami vášmu psíkovi spoľahlivo poslúžia antiparazitárne šampóny s obsahom antiparazitárnej prísady. Ak ste v minulosti zaznamenali nejaké alergické prejavy na koži psíka, stavte na hypoalergénny šampón určený na citlivú pokožku. V našom sortimente nájdete pestrý výber šampónov pre psy s obsahom rozličných účinných látok. Ich správny výber už závisí len od vás a vášho posúdenia.

Výživové doplnky a vitamíny pre psy s pevným zdravím

Mladé, rastúce šteniatka alebo naopak staré psíky, ktoré už majú čosi odžité, často vykazujú zvýšené nároky na vitamíny a minerálne látky. Aby ste im zabezpečili prísun všetkého, čo potrebujú, vyberte pre nich vhodné výživové doplnky pre psov, minerály alebo vitamíny. Vďaka tomu sa budú spolu s vami tešiť zo svojho pevného zdravia a ľahšie odolajú nástrahám rozličných ochorení. 

Čisté zuby a svieži dych im zase pomôžu udržať zubné kefky pre psy, ochutené zubné pasty pre psy, žuvacie drevá, tyčinky a parožie na žuvanie. Tieto pomôcky pre starostlivosť o zuby psov sa vám zídu najmä v období výmeny mliečneho chrupu za trvalý, kedy majú šteniatka zvýšenú potrebu žuvania a hryzenia. Oceníte ich tiež počas celého života vášho miláčika, nakoľko pomáhajú odstraňovať zubný kameň a slúžia ako zdravá a prirodzená náhrada ohrýzania kostí.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie