Poriadny orgazmus

Ženský orgazmus nie je taký jednoduchý ako ten mužský. Nie každá žena vám vie povedať, čo máte robiť, aby ste boli úspešný v robení jej dobre. Niektoré z nich ešte samy nezažili, čo je to poriadny orgazmus. Chcete sa ho naučiť spraviť? Tak potom ste na správnej adrese. Ako na to, aby naň nikdy nezabudla? https://www.privatportal.sk/blog/oralny-sex-ako-na-to-aby-nan-nikdy-nezabudla. Najprv je potrebné zapojiť vlastnú fantáziu a až potom prechádzať k intímnym oblastiam. Myslite na orálny sex už predtým a pripravte poriadnu večeru, oceňte ženu za to aká je krásna, dávajte jej komplimenty, nežne ju hlaďte, jemne sa jej dotýkajte počas celého večera, aj keby to malo byť akože náhodou.

strapatá žena v posteli

Skrátka venujte jej pozornosť. Tým si ju získate na svoju stranu. Po večeri ju začnite nežne bozkávať, neustále jej hovorte, že je pre vás krásna a jediná bohyňa. Že jej telo je nádherné a chceli by ste si tieto chvíle uchovať v pamäti navždy. Nežne sa jej dotýkajte, bozkávajte ju po celom tele a pomaly ju začnite vyzliekať. Nie drsne, ale najnežnejšie ako to pôjde. Privádzajte ju do varu. Dotýkajte sa jej, ale intímne partie zatiaľ jemne obchádzajte, aby ste ju nažhavili, no zároveň odhadnite, kedy je ten správny čas na ich dotyky.

žena si užíva

Čo ďalej?

Keď ju už máte pekne pripravenú, tak sa môžete bozkávaním pomaly presúvať k dolným intímnym partiám. Stále ju však nežne hlaďte po celom tele a ak sa vám dá aj rozprávať, tak hovorte o tom, že je pre vás dokonalá. Že jej telo je sexuálnym chrámom. Až sa nakoniec dostanete ústami k intímnym partiám, sajte a bozkávajte klitoris. Prstami si skontrolujte, či ste ju pekne navnadili a je vlhká. Ak ste úspešne splnili túto misiu, tak sa môžeme pustiť do lízania klitorisu. Počúvajte jej vzdychy a podľa nich pridávajte alebo uberajte na intenzite. Môžete pridať aj prsty a strkať jej ich do vlhkej vagíny, prípadne hladiť klitoris. Ak bude ochotná alebo to nebodaj sama navrhne, tak môžete vyskúšať aj polohu 69, pri ktorej môže jej vzrušenie vzrásť ešte do väčších rozmerov. Najlepšou odmenou vám bude počuť jej PORIADNY ORGAZMUS.