Prestaňte sa červenať a vyskúšajte tantrickú masáž

Tantrická masáž určite nie je pre každého. Potrebujete patriť medzi tých odvážnejších, no hlavné je najmä vaše sebaovládanie. Aj keď sa vám tieto masáže môžu na prvý pohľad pripadať ako akýsi druh sexuálnych hrátok, v skutočnosti to nie je úplne tak. Istá dávka sexuality v nich samozrejme je, dôležitejšie je však celkové uvoľnenie a prijímanie energie.

kráska

Ak sa predsa len odhodláte, musíte sa najprv na takúto masáž objednať. Pripravte sa, že ceny nie sú úplne najnižšie. Avšak za vaše peniaze, dostanete presne to po čom túžite. Na druhej strane príliš nízka cena za takúto masáž signalizuje, že sa nejedná o seriózny podnik. Zárukou kvality je masážny salón Bratislava Tantra.

Masáž krok za krokom

Ako sme už spomenuli na masáž sa musíte objednať vopred. V prípade tohto salónu je minimálna doba jedna hodina. Platia tu isté pravidlá, ako napríklad to, že sa musíte pred masážou osprchovať, nebyť v podnapitom stave a v čase vaše masáže, nemôžete trpieť žiadnymi kožnými, alebo iným prenosnými ochoreniami. všetko ostatné je veľmi jednoduché.

model

Presne podľa vašich predstáv

Všetko potrebné nájdete na webovej stránke salónu. Ak nie ste príliš zbehlí v jednotlivých druhoch masáži, nájdete tu aj ich podrobný popis a konkrétnu cenu za jednotlivé dĺžky masáží. Taktiež si môžete prečítať o tom, čo presne takáto masáž obnáša. Ďalej si v sekcii „naše masérky“ vyberiete slečnu, ktorá vás bude masírovať. Pri extra službách sa môžete pripraviť aj na príjemné pohostenie. Všetky masáže zahŕňajú aj takzvaný NAMSTE rituál a po ich skončení dostanete dostatočný čas na to, aby ste všetky svoje zážitky mohli v pokoji vstrebať, verte, že to budete určite potrebovať.

Výhody pre verných zákazníkov

Ak sa vám v salóne zapáči, už po jeho tretej návšteve dostanete doživotnú zľavu na ich služby. Vernosť sa v tomto prípade naozaj oplatí.