U nás nájdete len kvalitu

Pre ľudí pracujúcich v automobilovom priemysle, priemyselnej výrobe, potravinárstve či poľnohospodárstve je vždy nesmierne dôležité používať čo najpraktickejšie riešenia v oblasti skladovania a prepravy. Istotne už každý zamestnávateľ neraz skúšal mnoho produktov, ktoré sa v konečnom dôsledku až tak neosvedčili alebo nemali dlhú životnosť. Tomu však už môže byť raz a navždy koniec. Naša spoločnosť Schollerallibert je tu s mnohoročnými skúsenosťami práve pre Vás a ponúkame Vám len využiteľné a praktické výrobky, ktoré si pochvaľujú zákazníci po celom Slovensku.

plastová paleta

Hľadáte aj Vy spoľahlivé riešenie pre svoju firmu? Nebaví Vás už neustále hľadať nové palety, s ktorými nie ste v konečnom dôsledku aj tak spokojní? Máme pre Vás skvelé riešenie! S dlhoročnými skúsenosťami, pre Vás vyrábame plastové palety, ktorých sa po vyskúšaní nebudete chcieť nikdy vzdať. Naše plastové palety nájdete v mnohých rozmeroch, takže si stačí len vybrať veľkosť, ktorá Vám vyhovuje. Avšak, ak máte špeciálne požiadavky pre rozmery takejto palety, bez problémov Vám vieme upraviť paletu podľa Vašich požiadaviek. Všetky naše plastové palety spĺňajú požiadavky potrebné k ich použitiu. Zaujíma Vás plastových paliet cena? Vzhľadom k rôznym veľkostiam, ktoré ponúkame je cena každej palety rôzna. Nemusíte sa však báť, že zaplatíte nekresťanské peniaze za nekvalitné výrobky, ktoré sa zničia po pár použitiach. Na rozdiel od drevených paliet, ktoré treba neustále opravovať a kontrolovať, Vám naše plastové palety zaručia 100 percentnú spokojnosť a spoľahnite sa, že Vám budú slúžiť dlhé roky.

palety

Využite aj Vy túto príležitosť a presvedčte sa na vlastné oči. Naše recyklovateľné plastové palety sú vyrobené tak aby Vám ušetrili čo najviac miesta pri skladovaní ale majú aj mnoho ďalších využití, pri ktorých budú pre Vás každý deň neodmysliteľným pomocníkom. Prezrite si náš web a dočítate sa podrobnejšie o každom našom výrobku a ich výhodách, ktoré si zamilujete.